Zestaw National Geographic Outdoor Discovery Set

199,00  z VAT

EAN: 4007922078267 SKU BRLR91360000 Categories , , ,

Brak w magazynie

Email when stock available

Opis

Przeżyj ekscytujące przygody na świeżym powietrzu z zestawem National Geographic Outdoor Discovery Set.
Zestaw jest dostarczany z praktycznym workiem, który zawiera wszystko, czego młodzi naukowcy potrzebują do badań na świeżym powietrzu: lornetkę, kompas, lupę kubkową i siatkę.
Wyjdź więc na zewnątrz z zestawem National Geographic Outdoor Discovery Set i dokonaj ekscytujących odkryć!

Lornetka z 3-krotnym powiększeniem

Nie wiesz, gdzie szukać? Zestaw Discovery Set zawiera lornetkę dla dzieci – idealną do bliższego przyjrzenia się otoczeniu. Wystarczy spojrzeć przez okulary, ustawić odległość między źrenicami i wyregulować ostrość, aby zobaczyć wszystko w 3-krotnym powiększeniu i ponownie szukać idealnych miejsc na kolejne odkrycia. Dzięki dużym soczewkom o średnicy 30 mm, które zapewniają wystarczająco dużo światła, lornetka doskonale nadaje się również do obserwacji ptaków, jeleni i innych zwierząt. Co więcej, lornetka posiada gumowe muszle oczne, które umożliwiają korzystanie z niej przez osoby noszące okulary.

Kompas namiarowy do orientacji w terenie

Ne wiesz, w którym kierunku się udać? W zestawie znajduje się wytrzymały kompas ze wskaźnikiem północy, który pomaga w orientacji. Jeśli masz ze sobą mapę, możesz również użyć nici celowniczej, aby wyznaczyć trasę. Co więcej, kompas jest wyposażony w skalę centymetrową i pomiarową, aby pomóc zmierzyć odległość do celu.

Siatka do łapania motyli i innych stworzeń

Kolorowe motyle, duże chrząszcze lub kijanki – jeśli chcesz poznać świat owadów i małych rybek, zestaw Discovery Set zawiera siatkę do łapania cennych okazów. Co więcej, długość uchwytu można regulować, aby dotrzeć do trudniej dostępnych miejsc – wystarczy wysunąć lub schować uchwyt w zależności od potrzeb.

Lupa kubkowa

Po znalezieniu okazu, takiego jak gąsienica, dżdżownica, ładny liść lub kamień, można umieścić go pod szkłem powiększającym, które ma dużą soczewkę z 2-krotnym powiększeniem. A jeśli chcesz przyjrzeć się bliżej, dostępna jest również mniejsza soczewka z 5-krotnym powiększeniem. W zestawie znajduje się również linijka do mierzenia wielkości okazu.

WAŻNE:
Podczas prowadzenia badań za pomocą zestawu Discovery Set należy zawsze dbać o zwierzęta. Po zakończeniu obserwacji wypuść je z powrotem na wolność.

Podziwiaj cuda natury z zestawem National Geographic Discovery Set!

Podstawowe cechy:

5-cio elementowy zestaw odkrywczy dla dzieci w wieku od 6 lat
Lornetka z 3-krotnym powiększeniem i obiektywem o średnicy 30 mm
Wytrzymały kompas z podziałką centymetrową, skalą pomiarową i nicią celowniczą
Szkło powiększające z 2 poziomami powiększenia: 2x (duża soczewka), 5x (mała soczewka)
Siatka z teleskopowym uchwytem do łatwej regulacji długości
Wytrzymała torba ułatwiająca transport i przechowywanie

Zawartość opakowania:

Worek
Siatka
Lornetka
Lupa kubkowa
Kompas
Instrukcja obsługi

Dane techniczne

0
Scroll to Top
Scroll to Top

Zestaw National Geographic Outdoor Discovery Set