O nas

Szanowny Kliencie!

Witamy w firmie ASTROCLASSIC, która od 1998 roku oferuje zaawansowany sprzęt optyczny dla amatorów podziwiania obiektów nieba, myśliwych i miłośników przyrody, użytkowników profesjonalnych i półprofesjonalnych, wojska a od roku 2012 także broń i amunicję.

ASTROCLASSIC jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce marki BRESSERFUJINON, EXPLORE SCIENTIFIC, SAGITTARIUS, WEAVER, REDFIELD i SIMMONS oraz dystrybutorem sprzętu optycznego marek: MEADE, CORONADO, VIXEN, GSO, PENTAFLEX, SWAROVSKI.

ASTROCLASSIC bierze udział w największych projektach obserwatoriów w kraju. Będąc autoryzowanym przedstawicielem amerykańskiej firmy MEADE i japońskiej VIXEN oferujemy zaawansowane rozwiązania optyczne do obserwacji astronomicznych, CORONADO – do obserwacji Słońca, GSO – do amatorskich obserwacji nieba, BRESSERSAGITTARIUS – sprzęt amatorski i edukacyjny: teleskopy, lunety, lornetki przyrodnicze i żeglarskie, mikroskopy i lupy.

Jako wyłączny przedstawiciel japońskiej marki FUJINON w Polsce oferujemy najjaśniejsze na rynku lornetki zmierzchowe, o doskonałych właściwościach optycznych i trwałości, do zastosowań myśliwskich i morskich. Lornetki tej firmy znajdują zastosowanie w policji i wojsku, spełniają wymagania NATO i są używane w wielu armiach świata. Oferta obejmuje modele o różnych zastosowaniach, aż po największą na świecie nocną lornetkę 40x150ED. Światowy prymat wiedzie FUJINON w sektorze lornetek ze stabilizacją obrazu oraz lornetek ze wzmacniaczami światła resztowego.

Przedstawicielstwo japońskiej firmy optycznej VIXEN pozwala nam oferować najwyższej klasy optykę tej marki: lunety celownicze i obserwacyjne oraz lornetki o bardzo wysokiej transmisji światła.

Będąc wyłącznym przedstawicielem amerykańskiej marki WEAVER w Polsce zapewniamy sprawdzoną optykę myśliwską tej firmy: lunety, kolimatory, montaże, lornetki i dalmierze. Celowniki optyczne tej firmy stosowane są przez siły zbrojne wielu państw. W ofercie znajdują się również montaże do mocowania lunet na broni marki REDFIELD i SIMMONS.

Współpracujemy z wieloma sklepami w kraju oraz licznymi sklepami internetowymi i agencjami reklamowymi stanowiąc dla nich bazę dostawczą.
Zapraszamy także do sklepów stacjonarnych z bogatą ekspozycją – w Tarnobrzegu i Poznaniu.

Prowadzimy  SERWIS SPRZĘTU OPTYCZNEGO a nasi sprzedawcy pomagają w doborze sprzętu.

Pełna oferta produktów optycznych znajduje się w sklepie internetowym www.astrozakupy.pl 

W dziedzinie myślistwa i strzelectwa sportowego sukcesywnie uzupełniamy ofertę o nowe modele markowej broni (sztucery powtarzalne i samopowtarzalne, strzelby śrutowe różnych typów oraz broń kombinowana), repliki broni historycznej oraz autentyczne modele wojskowe przeznaczone dla kolekcjonerów.

Firma dostarcza produkty bezpośrednio do służb mundurowych, sklepów strzeleckich i myśliwskich. Produkty dla myślistwa, wojska i policji prezentowane są na stronie www.astroclassic.pl

Zapraszamy !!!

0
Scroll to Top
Scroll to Top