Gwarancja

Wszystkie oferowane w sklepie artykuły są objęte gwarancją producenta obowiązującą na terenie Polski. Okres gwarancji dla większości produktów wynosi 2 lata.

W przypadku niektórych artykułów Bresser i Expolre Scientific udzielana jest wydłużona gwarancja, która może wynosić 5, 10, 20 lub 30 lat. Niektóre artykuły Bresser posiadają gwarancję dożywotnią Gwarancja Premium Bresser.  Informacja o okresie gwarancyjnym umieszczona jest przy opisie produktu oraz na jego opakowaniu. 
W celu nabycia uprawnień do wydłużonej gwarancji należy zarejestrować produkt na stronie gwaranta:
https://www.bresser.de/en/warranty-registration/
Należy zrobić to w terminie do 3 miesięcy od daty zakupu towaru. Po zarejestrowaniu produktu na podany podczas rejestracji adres e-mail wysyłane zostanie potwierdzenie rejestracji. Potwierdzenie rejestracji należy przechowywać na wypadek przyszłych roszczeń gwarancyjnych.

Dożywotnią gwarancją objęte są także celowniki Nikko Stirling DAIAMOND and Diamond Long Range. Aby uzyskać uprawnienia do przedłużonej gwarancji produkt należy zarejestrować na stronie producenta.
Warunki gwarancji – http://www.nikkostirling.com/content/warranty.html
Formularz rejestracji produktu – http://www.nikkostirling.com/content/productreg.html

Postanowienia gwarancji nie naruszają ani nie ograniczają Twoich praw wynikających z Ustaw: O prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827), Kodeks Cywilny ( Dz.U. 1964 Nr 16 poz. 93

0
Scroll to Top
Scroll to Top