Szelki do lornetek Optic Guard Quick Release
39,00 zł
Dostępność: Na stanie
do godz. 12:00 wysyłamy w tym samym dniu |
|
Opis
Szelki do lornetki Optic Guard to wygodna uprząż umożliwiająca komfortowe przenoszenie i użytkowanie różnych artykułów optycznych jak lornetki, aparaty, kamery.
Optic Guard Quick Release polecane są szczególnie w przypadku długotrwałego użytkowania ciężkich instrumentów optycznych.
Szelki do lornetek zapobiegają obciążeniu szyi użytkownika i utrzymują lornetkę w wygodnej pozycji zapewniając do niej szybki dostęp.
Szelki wyposażone zostały w paski o szerokości 25 mm o regulowanej długości w zakresie od 28 cm do 55 cm.
W tylnej części, na plecach, paski zostały spięte za pomocą skórzanej klamry przylegającej do pleców.
Elementy służące do mocowania lornetki dołączane są do uprzęży za pomocą zatrzaskowych klamer. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie odłączenie lornetki bez potrzeby zdejmowania całej uprzęży.
Podstawowe cechy:
– komfortowe użytkowanie dużych lornetek i różnych instrumentów obserwacyjnych
– eliminacja obciążeń szyi, szczególnie podczas długotrwałego użytkowania
– regulowana długość pasków pozwala na dokładne dopasowanie do użytkownika
– łatwe zakładanie i zdejmowanie uprzęży
– możliwość szybkiego odpięcia lornetki bez potrzeby zdejmowania uprzęży





