National Geographic – nowa seria artykułów Bresser

Od prawie 60 lat Bresser oferuje na całym świecie teleskopy, lornetki, mikroskopy, lunety, lupy, stacje pogodowe i wiele innych artykułów.
Kilka lat temu wprowadził do oferty serię produktów JUNIOR, dedykowaną dla młodych amatorów przygody z mikro i makroświatem.
Realizując zasadę innowacyjności i różnorodności ostatnio wzbogacił swoją ofertę o różne artykuły oznaczone logo National Geographic.
Bresser i National Geographic Society podpisali umowę licencyjną obejmującą prawo do oznaczania logo National Geographic wszystkich produktów Bresser.
artykuly-NG

National Geographic Society to towarzystwo geograficzne założone w 1888 roku w Stanach Zjednoczonych. Jest ono jedną z największych światowych organizacji naukowo-edukacyjnych typu non-profit.
Głównym celem towarzystwa jest prezentowanie ogólnej wiedzy o geografii i świecie. Realizacja tego celu odbywa się poprzez sponsorowanie badań i wydawanie miesięcznika „National Geographic”. Czasopismo jest wydawane w wielu wersjach językowych, w tym także po polsku.
Zakres wiedzy, jaką towarzystwo upowszechnia i badań które finansuje obejmuje oprócz geografii i innych nauk przyrodniczych, również ochronę środowiska i historię, w tym historię cywilizacji.

Oznaczanie logo National Geographic wiodących produktów z oferty Bresser wspiera główny cel towarzystwa w zakresie upowszechniania wiedzy.

National Geographic na astrozakupy.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
Scroll to Top
Scroll to Top